Успішно виступила магаданська лижниця Анастасія Казакул на на Всеросійських змаганнях Кубок Хакасії

МАГАДАН. КОЛИМА-ІНФОРМ Сьогодні, 10:45.

Для магаданських лижниць — майстра спорту міжнародного класу Анастасії Казакул, кандидатів в майстри спорту Яни Сауленко і юної Ганни Шиллер — новий зимовий сезон почався стартами на Всеросійських змаганнях Кубок Хакасії в пос. Вершина Тєї. З цього року вони включені в систему міжнародних і вперше проводяться під назвою Кубок Східної Європи.

До Хакасії прибули більше тисячі спортсменів — колір лижного спорту Росії, Республіки Казахстан. Гостями свята були президент Федерації лижних гонок Росії, 3-кратна олімпійська чемпіонка, почесний громадянин м. Магадана Олена Вяльбе і інші спортивні діячі. Відмітимо, що сьогодні в керівництві федерації двоє наших земляків: її відповідальним секретарем став вихованець, а потім тренер ДЮСШ-5 (пос. Сокіл) Ігор Беломестнов, пише Магаданська правда.

Виступи жінок відкрилися спринтерською гонкою 1,3 км. вільним стилем. Серед 129 учасниць наша Настя зайняла 1-е місце в кваліфікації і була 4-ою у фіналі. Наступного дня 132 учасниці оспорювали перемогу на дистанції 5 км. вільним стилем. Тут Настя фінішувала з 6-м результатом, програвши 24,4 сек. переможниці — майстрові спорту міжнародного класу з області Тверськой Ользі Міхайлової. Наступним випробуванням була спринтерська гонка 1,3 км. класичним стилем, в якій вели боротьбу 98 спортсменок. Настя в кваліфікації була 2-ою, поступившись Олені Соболевою з Новосибірська, а у фінальному забігу прийшла до фінішу першої. 38-й результат показала юна Ганна Шиллер. Це великий успіх!

У завершальний день змагань відбулася індивідуальна гонка на 10 км. класичним стилем. Її виграла Поліна Медведева з Ханти-Мансійська, 2-ою була її землячка Марія Гущина, а бронзовими призерками з однаковим часом, поступившись переможниці всього лише 5,7 сек., стали Настя Казакул і Алія Іксанова.

Виступи на цих змаганнях оцінювалися класифікаційними окулярами, сума яких після чотирьох етапів і визначить переможця Кубка Східної Європи. Після першого етапу лідерство захопила наша землячка Анастасія Казакул — у неї 250 очок!

Чергові етапи Кубка відбудуться: 24 — 28 грудня в Красногорське Московської області, 13 — 15 січня 2011 року в Харкові (Україна), 23 — 27 лютого — в Сиктивкарі.

This entry was posted in Незабаром. Bookmark the permalink.